Курсові, дипломні на замовлення

Такі курсові, дипломні та магістерські ваш викладач ще не бачив

Щорічно змінюються вимоги до наукових робіт (рефератів, курсових, дипломних), збільшується навантаження та ускладнюються теми, тому багато студентів фізично не встигають виконувати всі завдання і звертаються за допомогою до агентств чи окремих осіб, які можуть написати роботи за них. Однак, перш ніж замовити контрольну чи кваліфікаційну, варто впевнитись у кваліфікованості виконавця, адже ця сфера діяльності має багато підводних каменів, а в результаті ви можете залишитись без роботи і без грошей.

Небезпека готових курсових, дипломних чи магістерських робіт

Оголошень про написання наукових робіт на замовлення дуже багато, але далеко не всі виконавці можуть зробити завдання якісно. Серед найпоширеніших проблем з «готовими» рефератами, курсовими, дипломними можемо виокремити такі:

  • Невідповідність правилам оформлення – це найбільш банальна, проте досить поширена проблема. До кожного виду наукової роботи є свої технічні вимоги: вид шрифту, кегль, ширина відступу, поля, оформлення джерел тощо. Звісно ж, це все можна виправити самостійно, але на правки може не бути часу, а невідповідності вплинуть на оцінку.
  • Робота «не по темі»: перший розділ, наприклад, може бути написаний згідно із вашим планом (з розрахунку на те, що його ви і переглянете, коли отримаєте готове завдання), а далі або «вода», або повна невідповідність пунктам плану чи назвам розділів. Такі ситуації трапляються, коли схема роботи виглядає як «ми вам роботу – ви нам гроші», тобто ні про які доопрацювання і виправлення не йдеться.
  • Дипломна «з бородою». Теми наукових робіт змінюються щорічно, проте всі вони (в межах однієї спеціальності) мають певну схожість, тому недобросовісні виконавці можуть видати чужу роботу за власну авторську, і не писати дипломні роботи з нуля. Студент навряд чи обізнаний з усіма, наприклад, курсовими, які писали його попередники, а от викладач може і впізнати роботу.

Як переконатись, що “написана для вас робота” не відсвяткувала 5-річчя

Написання курсових робіт з нуля – довготривалий і складний процес, який вимагає від виконавця достатнього рівня знань та досвіду. Проте є фірми, які не мають кваліфікованих спеціалістів, але хочуть заробити. Вони беруть готові роботи з інтернету, трохи змінюють (тему, план тощо) і видають їх за нові, написані «під вас».

Унікальні курсові роботи, дипломні проекти та реферати пропонують практично всі, однак варто скептично ставитися до таких тверджень і перевіряти роботу перед здачею самостійно.

В інтернеті є багато сайтів для перевірки на плагіат – привласнення авторства на чужий твір науки, літератури, мистецтва або на чуже відкриття, винахід чи раціоналізаторську пропозицію, а також використання у своїх працях чужого твору без посилання на автора (Великий тлумачний словник сучасної української мови. — К.; Ірпінь; ВТФ «Перун», 2005. С. 977).

Найпопулярніші з них:

  1. http://www.content-watch.ru/text/
  2. http://text.ru/
  3. http://www.miratools.ru/

Тут ви можете перевірити написану для вас магістерську на замовлення на наявність копіювання чужих робіт.
Також є низка ресурсів для перевірки наукових робіт, їх зазвичай використовують вищі навчальні заклади. Один з них – сервіс UNICHEK, який адаптується під вимоги кожного вишу.

В чому складність написати роботу з нуля

Написання курсової, дипломної чи іншої наукової роботи з нуля – це вивчення теми, пошук можливих джерел інформації, їх аналіз, структурування відомостей та фактів, проведення власних досліджень, опрацювання їх результатів. Також ознайомлення з основними вимогами до написання, оформлення та представлення роботи та їх дотримання.

Всі ці процеси трудомісткі та тривалі, тому написати дипломну роботу за короткий проміжок часу практично неможливо, особливо не маючи відповідних навичок.

Як ми пишемо замовлені вами курсові, дипломні чи магістерські

Над замовленою вами роботою працюють професіонали – аспіранти і викладачі найкращих українських та російських вищих навчальних закладів.

Ми гарантуємо відповідність роботи усім вимогам, проведення якісної аналітичної роботи по темі, відсутність помилок.

Виконавці проводять супровід роботи до захисту, доопрацьовують та вносять правки.

Написання магістерської по завданню та всіх інших видів наукових робіт має чіткі часові терміни і ми їх завжди дотримуємось.

Курсові, дипломні чи магістерські роботи нашого виконання – це запорука успішного захисту та високої оцінки за роботу.