Послуги по перекладу текстів під замовлення

Хочете подолати мовний бар’єр ділового листування? Потрібно перевести наукову роботу або інструкцію? Інтернет-сервіси показують нелогічний набір слів? Тоді замовити якісний переклад з англійської на Docentx.com – те, що вам потрібно.

Замовити переклад тексту з англійської на сайті DocentX.com

У чому вигода співпраці з нами?

Грамотний переклад з англійської на російську або українську
Наші виконавці – вузькопрофільні фахівці з досвідом в перекладах не менше року. У викладачах ВНЗ, наукових співробітників, аспірантів, які працюють на Docentx.com, ми впевнені, адже вони проходять ретельну перевірку на етапі прийому на роботу. Щоб підтвердити свою кваліфікацію і рівень знань, виконавці надають сертифікати, дипломи та інші документи про освіту.

Розумні ціни
Docentx.com працює без посередників. Є тільки сервіс і замовник. Ціни встановлюються залежно від складності перекладу та його обсягу без націнок і додаткових оплат. Вони обумовлюються з замовником відразу. Ціни на Docentx.com прозорі і доступні.

Економія часу
Щоб перекласти текст з англійської на українську або російську, нам буде потрібно не більше 3-х днів. Якщо потрібен переклад терміново – можемо виконати його за дві доби. Ми виключаємо можливість довгих посиденьок за монітором або книжками, щоб знайти правильне значення того чи іншого словосполучення. Наші фахівці – профі в філології і лінгвістиці.

Захист даних
Ми зберігаємо конфіденційність ваших відомостей. На Docentx.com дані під захистом як при реєстрації, так і під час роботи з сервісом.

Потрібен тлумачний переклад з англійської?
Docentx.com виконає його швидко і якісно.
Заповніть просту форму і чекайте лист на пошту.

7 причин замовити переклад з англійської на Docentx.com

 • Більше 10 років досвіду. Ми працюємо з 2004 року і за цей час навчилися підбирати грамотних фахівців і якісно виконувати замовлення.
 • Гарантія якості. Наші роботи виконуються на вищому рівні. Якщо замовлення не буде відповідати вимогам, обумовленим відразу – повернемо гроші.
 • Безкоштовні правки і доопрацювання. Автор відредагує переклад, якщо будуть зауваження.
 • Персональний менеджер. Кожному замовнику сервіс надає індивідуального консультанта, який буде з вами на зв’язку 7 днів на тиждень.
 • Доступні прозорі ціни, які встановлюються відразу після замовлення. Ніяких доплат і несподіванок.
 • Виконання в строк. 90% замовлень автори виконують раніше обумовленої дати, тому ви зможете вчасно виправити і відредагувати текст.
 • Дипломовані фахівці. Виконавець вашої роботи – це кваліфікований експерт з науковим званням у вашій області.

Як замовити переклад з англійської в Україні?

На сайті Docentx.com можна оформити виконання послуги в кілька кроків:

 1. Заповніть форму, де вкажіть тип роботи, дату здачі, електронну адресу, телефон і сам оригінал в текстовому документі.
 2. Надайте наявну інформацію, якщо у вас є які-небудь допоміжні рекомендації. Це запорука швидко написаного і чіткого перекладу.
 3. Сервіс Docentx.com підбере автора відповідно до вашої тематики.
 4. Прочитайте лист, який вам прийде на електронну пошту. Там будуть вказані умови виконання замовлення, його вартість і розмір передоплати. Найчастіше це 30-50% від суми.
 5. Сплатіть послугу будь-яким зручним для вас способом: через термінал ПриватБанку, Web Money, з електронного гаманця або за реквізитами в касі будь-якого банку.
 6. Чекайте виконання роботи. А індивідуальний менеджер проконсультує з будь-яких питань та розповість про ступінь готовності замовлення. Ви зможете спілкуватися без вихідних через соціальні мережі, в телефонному режимі або по Skype.

Що таке переклад тексту з англійської

Щоб оформити документи на візу, написати наукову роботу з іноземними джерелами або відправити лист партнеру з далекого краю, потрібен професійний переклад. Більшість сервісів на просторах інтернету виконують роботу неякісно, ​​без урахування сленгу, термінології і контексту. Найчастіше виходить незв’язних текст без сенсу.

На Docentx.com відповідально підходять до виконання такого роду завдань. Якщо вам потрібен переклад технічної інструкції – його виконує фахівець з відповідним профілем, якщо документи – з юридичною освітою і т.д. Таким чином, текст буде переведений максимально грамотно зі збереженням заданого стилю.

Docentx.com заощаджує Ваш час і забезпечує якісний переклад з англійської. Сервіс бере тексти будь-якої складності і професійної спрямованості.

Все ще є запитання?

Телефонуйте +38 (0362) 45-00-14
+38 (097) 00-33-499 – Київстар
+38 (066) 929-00-67 – МТС