Хто та чому купує дипломну?

Чому студенти купують дипломні роботи?

На це питання є декілька відповідей і жодна з них не перебуває у площині обговорення: “тому що тупі”, “тому що ледачі” або інші образливі, і, в той же час, абсолютно нічим не обґрунтовані припущення.

Для “технарів” пропонуємо ознайомитися з основними тезами, оскільки обговорення і обгрунтування використаних аргументів нижче списку, ми готували виключно, щоб сподобатися “гуманітаріям”. Отже, головні аргументи на користь пошукати в інтернеті щось типу “купити курсову“, “купити дипломну” або купити будь-яку іншу студентську академічну роботу:

  1. Труднощі самого навчального процесу.
  2. Проблеми студентів заочної форми навчання.
  3. Не робити і не вміти – не одне й те саме.
  4. Своєрідний тест на підприємницькі задатки.
  5. Тому що це не обман і не порушує норми чинного законодавства.

Почнемо не тільки з труднощів і поневірянь студентського життя, але і з розвінчання декількох міфів. З великою ймовірністю можна стверджувати, що професори та викладачі, які так уважно шукають в кожній букві Вашої роботи доказ Вашої провини, точно так само носили на кілька захистів один і той самий “курсач”. Без докорів сумління користувалися “козою” старшого курсу для “проведення розрахунків” і вигадували список використаної літератури.

Тому що вони самі були молоді і хто був багатший – ходили на дискотеки, а хто менш заможний – на зміну в котельню, на розвантаження вагонів на залізничній станції, на будівництво різноробочим або сторожем. Загалом вони робили все те ж саме, що і Ви, тільки себе кожен з них вважає “видатним науковим світилом”, а всіх нас – “ледачими нездарами”.

При тому, що самих труднощів навчання у ВНЗ може бути величезна кількість. Саме тому статистичні дослідження в різних країнах світу показують, що теоретично купував хоча б раз студентську роботу один з семи учнів, а практично – кожен другий. Зверніть увагу, тут однаково представлені і магістри університетів Ліги плюща, і першокурсники Волзького інституту.

Занадто багато завдань для студента і занадто сильне бажання викладачів показати свій “високий рівень” навіть за рахунок штучного заниження оцінок, проблеми з поселенням (коли не вистачило місць у гуртожитку і потрібно шукати і знімати житло), допитливий професор (йому б уже років 15 на пенсії сидіти і у фахівця спостерігатися – так як нервова система давно дала збій).

Ще “веселіше” студентам-заочникам. Адже у них, крім неймовірного бажання отримати диплом, який підтверджує щось, є ще непомірна купа проблем:

  • на робочому місці (найчастіше диплом для таких студентів є вимогою відповідності певній посаді. Іншими словами, вони отримують свідоцтво про те, що теоретично розбираються в тому, що вже і так виконують на практиці);
  • з дітьми (і їх вихованням), дружиною, тещею, чоловіком, свекрухою (тобто мова йде про дорослих людей, які вже живуть реальним життям, і їм точно ніколи розбиратися в тонкощах етики або “опору” для написання реферату;
  • зі здоров’ям – дуже часто заочну форму освіти вважають за краще люди з обмеженими можливостями, так як щоденні заняття їм просто не під силу.

Як можете переконатися самі, ми розібрали вже кілька прикладів обґрунтованих і аргументованих причин, чому студенти купують дипломні роботи. Зверніть увагу, що про “ледачих нездар” навіть мови не йде. А все тому, що реальне життя набагато складніше, ніж теорія про щось, почута на лекції за партою. Окреме питання, що вимагає пояснення – це кваліфікація і компетенція.

Почнемо з кваліфікаційних якостей. Наприклад, я чудово розбираюся в теоретичній механіці, але при цьому дуже важко і повільно у мене йде описова частина. Так хіба не краще мені витратити трохи більше грошей на придбання пари-трійки сторінок і, відповідно, більше часу на вивчення самої механіки? Або просто немає настрою писати реферат, або мігрень, або брат з Америки приїхав перший раз за 15 років? Загалом кажучи, розбиратися в темі і друкувати реферат про ту саму тему – це не одне і те ж, як би не йшла піна у викладача біля дошки з доказами про зворотне.

Друге питання – компетенція. Погодьтеся, хороший хірург може і не розбиратися в історії, а талановитий програміст – в філософії, або геніальний біолог – в менеджменті. Тобто існує цілий список дисциплін, які більш ніж загальні за своєю суттю і дійсно ніколи не знадобляться в професійній діяльності. Зрозуміло, кожен з нас сам вирішує писати чи замовляти дипломну роботу. Як в той же час і очевидно, що той, чий час коштує дорого і оцінюється за курсом долара в національній валюті, точно не буде нічого доводити кандидату наук, чиї мама, дядько і бабуся з дідусем працювали в цьому ж інституті або університеті.

Дізнатися більше про ціни, легальний статус і перевірку якості дипломної роботи, яку збираєтесь купити, можна і на сайті, і за номером телефону, вказаним на кожній сторінці.