Faq для виконавців

1. Які дані про себе мені потрібно повідомити, щоб мене зареєстрували як виконавця?

Прізвище ім’я по батькові;
Рік народження;
Місце роботи (навчання);
Телефони: робочий (для зв’язку з Вами), домашній, мобільний;
Робоча електронну поштову скриньку;
Web-сторінка;
Місто;
Адреса;
Ваша вчений ступінь;

Удобный способ расчета с Вами (желательно с реквизитами, рекомендуем Приватбанк)
Перечень дисциплин и услуг (осуществляется выделением дисциплин во вложенных файлах, с последующим пересылкой файлов нам)
Скан первой страницы паспорта или другого документа, удостоверяющего личность.
2. Як я буду отримувати замовлення?

Листи-пропозиції будуть надходити Вам на Вашу електронну пошту.

3. Яка процедура виконання і передачі замовлення замовлення?

Ви отримуєте лист-пропозицію від оператора Агентства, надсилаєте свою цінову пропозицію. У випадку якщо клієнт обрав Вашу цінову пропозицію, Вам надходить лист ”Пріоритет цінової пропозиції”, потім після внесення клієнтом авансу – лист-підтвердження. Ви підтверджуєте початок виконання замовлення і приступаєте до роботи.

Готову роботу Ви надсилаєте оператору не пізніше встановленого терміну. Якшо у клієнта немає зауважень до роботи, то оплата проводиться після 7 днів з моменту передачі замовлення клієнту, але не пізніше 30 днів.

4. Як я отримаю гроші за виконану роботу?

Оплата проводиться способом, вказаним Вами при реєстрації в співвідношенні 80% Вам, 20% Агентству.

5. Мені надійшло 10 листів-пропозицій. Скільки мені з них обрати?

Ви можете обрати хоч всі 10, але чи встигнете Ви їх виконати вчасно та якісно?

6. Чи можна користуватись мережею Інтернет для написання робіт?

Ми не забороняємо Вам використовувати інформацію з Інтернет-джерел, але слід зазначити, що така інформація не завжди є достовірною та коректною. Ви відповідаєте за якість Ваших робіт і при направленні роботи на доопрацювання Вам доведеться її доопрацьовувати. Якщо Ваші роботи направляються на доопрацювання то така інформація заноситься до Вашої характеристики, яка представляється виконавцю без зазначення персональних даних. Зазвичай випадки доопрацювання трапляються досить рідко, так як у наших виконавців досить високий рівень виконання робіт.

7. Хто і в якому розмірі встановлює ціни на роботи?

Ви встановлюєте ціну за свою роботу, але в межах, зазначених на сайті.

8. Який термін написання робіт?

Термін написання роботи встановляються окремо по кожному замовленню і зазвичай вказується клієнтом. Він може коливатись від декількох годин до двох років.

9. Я зареєструвався як виконавець тиждень тому, але мені ще не надійшло жодної цінової пропозиції.

Іноді трапляються випадки, коли поштові клієнти (Microsoft Office Outlook, Outlook Express, The Bat та інші ) або поштові сервери (mai.ru, ukr.net та інші) відносять листи від нашого агентства у СПАМ. Таке трапляється оскільки ми здійснюємо розсилку листів багатьом виконавцям і деякі параметри листів схожі на СПАМ-повідомлення, хоча у жодному разі ми не займаємось розповсюдженням СПАМу.

Кожен лист містить попередження та можливість повідомити нас про некоректну адресу одержувача. Періодичність надсилання листів від нашого агентства буває різною в залежності від сезону, але у будь-якому випадку не рідше одного разу на тиждень.

Якщо Ви не отримуєте листи від нашого агентства більше тижня Вам варто перевірити налаштування Вашої поштової програми або поштового серверу. Радимо Вам також перевірити папку зі СПАМом.

10. Мені постійно надходять відмови.

Кількість відмов та підтвердженні, які надходять Вам, не залежить від агентства. Вибір виконавця для виконання конкретного замовлення здійснюється особисто клієнтом.

Основними причинами відмов можуть бути: занадто висока ваша цінова пропозиція, багато серйозних зауважень у Вашій характеристиці, Ви працюєте з нами порівняно недавно. Підвищити кількість замовлень можливо тільки при якісному їх виконанні. І пам’ятайте – на кожну ціну завжди є свій клієнт.

11. Скільки часу опрацьовується моя цінова пропозиція?

Зазвичай від декількох годин до декількох днів.

12. Замовлення, виконане мною, направили мені на доопрацювання. Для чого ж ви мені оплатили його?

Ми оплачуємо замовлення через 7-30 днів після надходження від Вас готової роботи за умови, що в оператора немає зауважень до роботи. Тобто робота відповідає загальній тематиці та вимогам замовлення. На доопрацювання замовлення може надійти через тиждень, місяць, навіть 5 місяців з моменту передачі клієнту.

13. Що мені робити, якщо я не встигаю виконати замовлення у визначений термін?

За такої ситуації ми знімемо з Вас замовлення, які Ви не встигнете виконати. А також занесемо у Вашу характеристику (так би мовити, у Вашу репутацію) примітку, що Ви відмовились виконувати цінові пропозиції по замовленнях “№ …” та порадимо більше ретельно ставитись до розподілу та планування свого навантаження у майбутньому. Якщо така ситуація буде повторюватись – ми будемо змушені припинити співпрацю з Вами.

Зауважимо, що при виборі виконавця для замовлення, оператор може звернути увагу лише на Ваше поточне навантаження (тобто замовлення, які Ви вже виконуєте), кількість цінових пропозицій при цьому не береться до уваги.

14. У мене немає часу, щоб доопрацювати замовлення, бо я зараз виконую інші замовлення.

Намагайтеся якомога якісніше виконувати роботи з самого початку відповідно до вимог замовлення та стандартних методичних рекомендацій на оформлення. Якщо Ви відмовляєтесь доопрацьовувати замовлення з будь-якої причини – ми або припиняємо подальшу співпрацю з Вами, або Ви оплачуєте доопрацювання Вашої роботи в іншого виконавця.

Зареєструватися