Замовити контрольну роботу

замовити контрольну роботу

Чи можете ви написати контрольну роботу за дуже короткий термін?
чи можна вносити змін (коригування)?
Прорекламуйте вашу компанію, чому варто звернутися саме до вас?!
Замовити роботу
Метою контрольних робіт являється перевірка якості засвоєння студентами певних тем учбового процесу. Такий контроль знань дозволяє постійно слідкувати за рівнем вивчення предметів і дисциплін. Контрольна робота являється підсумком в пізнанні окремої теми, яка в подальшому на вимогу педагогів здається по завершенню навчального року.Співвідношення умов до контрольних робітУмови видачі завдань для контрольних робіт різні : питання з теорії,
практики або тести.

На питання з теорії пишуться письмово відповіді у формі реферату, об”мом 5-10 сторінок.
Студенти, виконуючи власноруч практичні питання, показують ступінь застосування отриманих знань і навиків.
При виконанні тестів необхідно вказати правильну (одну або кілька) відповідь із запропонованих версій. В такому випадку можуть виникнути складнощі в подібності відповідей, умов задач, які запропоновані в тесті.

Ми виконуємо контрольні роботи різної складності, роз”язуючи теоретичні, практичні, тестові завдання в стислі строки. Довіряючи нам виконання Ви отримуєте готові контрольні роботи з якісним результатом.

Порядок оформлення замовлення контрольної роботи.

Виконання контрольних робіт може складатися з однієї або декількох стадій в залежності від побажань викладачів, умов методичок. Тому перш ніж замовити контрольну роботу потрібно підготувати методички (якщо є такі) і вказати повною мірою вимоги педагогів.

Ціна і час виконання контрольної роботи формується від ступеня складності і оформляється в замовленні.
Орієнтир агентства “Доцент Ікс” зробити для студентів наші послуги доступними за цінами. Оплата роботи здійснюється готівковим або безготівковим розрахунком, коли уточнено деталі написання роботи. Можна замовити контрольну роботу в Києві та інших містах України.
Ціни на контрольні